Hakkımızda

Firmamız,

TABA DERİ-HASAN SADIÇ 1986′da kurulmuştur. İtalyan teknolojisi ile % 100 hakiki deri kemer ve cüzdanlar üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek teknolojik güncelliğini korumaktadır.

Şirketimiz, erkek deri kemeri imalatı konusunda ülkemizin en iddaalı ve en tanınan markası olmuştur. Erkek deri kemer imalat konusunda toptan olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında büyük söz sahibidir.

Üretim tesisimizde 20 elemanımız, 500 metrekare kapalı alanda çalışmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 350.000 adet kemer, 45.000 adet cüzdandır. Üretim sistemimiz, müşterilerimizden gelecek her türlü talep doğrultusunda modifiye edilmeye hazır durumdadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre firmamız deri, toka ve benzeri aksesuarları yurt dışından da temin edebilmektedir.

Vizyonumuz

Üretimimizdeki çeşitlilikle birlikte tüm koleksiyonumuzda pazarın ve bulunduğumuz yılın en son trendlerini yakından takip ediyor olmamız, bizi diğer üreticilerden farklı bir konuma getiren en önemli özelliklerimizdendir.

Yaratıcı ve çalışkan ekibimiz, uzun yıllar ve deneyim sonunda elde edilmiş bilgi birikimiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve seçeneklerine uygun kalitede ürünler tasarlamaya ve sunmaya hazır bulunmaktadır.

Misyonumuz

Ülkemizin ve dünyamızın sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamak, sosyal çevremizi ve doğal yaşamı geliştiren yatırımlara katkı sağlamak ve geleceğimiz olan gençlerimize ve dünyaya temiz bir çevre sunmak.